O NAS

Dlaczego takie rowery?

Nasze rowery wyposażone są w amortyzację przednią i tylną o skoku od 150 mm do 160 mm. Takie zawieszenie zapewnia rowerzyście fantastyczny komfort jazdy.

Wybrane modele rowerów to rowery elektryczne należące do kategorii Enduro. Jest to najbardziej uniwersalna kategoria rowerów. Rower ten posiada kąt główki ramy wynoszący 65,5 stopnia. Jest to wartość znajdująca się pomiędzy kątem spotykanym w rowerach zjazdowych oraz w rowerach z kategorii All Mountain. Koła 29” oraz 27.5 zapewniają dobrą przyczepność oraz wybieranie nierówności. Opony maxxix gryzą ziemię, tak żebyśmy czuli się bardzo bezpiecznie.

Nasze rowery zostały wyposażone w baterie o pojemnościach 630Wh, 625Wh, 600Wh. Właśnie te baterie zapewniają komfort podróżowania i zapewniają daleki zasięg do nawet 150 km.

Sprawność baterii oczywiście jest zależny od terenu w którym jedziemy, ale nasze rowery maja inteligentne wyświetlacze, które na bieżąco sprawdzają odległość jaką możemy jeszcze pokonać. Jakość rowerów jest naprawdę wysoka. Są one solidnie wykonane i odpowiednie do częstej eksploatacji.
Na lokalnym rynku nie ma podobnej oferty. Tego typu sprzęt może być użytkowany przez cały rok, nawet zimą, jeśli pozwolą na to lokalne warunki.

Pomysł otworzenia wypożyczalni rowerów elektrycznych urodził się z uwagi na położenie w, którym obecnie mieszkamy. Pasmo Gór Sudety na wyciągnięcie ręki mieszkamy w odległości 3 km od Srebrnej Góry, gdzie znajduje się kompleks tras rowerowych tzw. singletrack specjalnie przygotowanych dla amatorów oraz osób lubiących adrenalinę. Od nas pojedziemy na wszystkie przełęcze, które dostępne są w naszej okolicy w odległości 60 km. Są to: Przełęcz Woliborska 710 npm, Przełęcz Jugowska 810 m n.p.m., Przełęcz Sokolec 680 m n.p.m., Przełęcz Srebrna Góra 670 m n.p.m.

Najwyższym szczytem gór w naszym regionie jest Wielka Sowa 1014 m n.p.m i jeszcze wiele innych. To tyle o nas, a teraz zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

U nas możesz zostawić samochód na parkingu na naszym terenie nie martwiąc się o nic i szusować rowerem po szlakach górskich do woli. Jeżeli nie czujesz się bezpiecznie w nowym terenie i chcesz skorzystać z przewodnika również takiego mamy co obwiezie po całym terenie tak aby bezpiecznie i miło spędzić czas.


ZAPRASZAM!

Copyright © 2021 MEGAROWERY. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie IT-COMPLEX

Search